Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterWszystkie dni180988

Lekcja Patriotyzmu

tn_p2251084

25-tego lutego w naszym przedszkolu odbyła się „ Lekcja Patriotyzmu”dla przedszkolaków poprowadzona przez Chór Dziecięcy GRH „ Żołnierze Września 1939 Garnizonu Dęblin”.

Więcej: Lekcja Patriotyzmu

WSPOMNIENIA Z BALU KARNAWAŁOWEGO

tn_p1300988

30 stycznia całe przedszkole w radosnym nastroju bawiło się na salach ze scenerią niczym z czarodziejskiego ogrodu.

Więcej: WSPOMNIENIA Z BALU KARNAWAŁOWEGO

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

tn_p1210824

W tygodniu poprzedzającym ferie zimowe (26-30.01.2015) w naszej placówce odbywały się uroczystości związane z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

Więcej: DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

ZAPYTANIE OFERTOWE

Wpisany przez Anna Oździńska

Ryki, 10.02.2015 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przygotowanie oferty dotyczącej wymiany pieca w naszej placówce. Po dokonaniu audytu energetycznego źródła ciepła  potrzebny jest nam piec (kocioł) gazowy na gaz E ( GZ -50 ) - kondensacyjny o mocy 100 kW na parametry pracy 75\55 o . Wyposażony w :

modulowany  palnik,

inteligentny regulator pracy kotła,

regulator pogodowy.

Interesuję nas również kwestia czasu gwarancji oraz możliwości prowadzenia serwisu, po wykonaniu inwestycji -jej warunki i koszty.

Ze względu na konieczność szybkiego podjęcia inwestycji bardzo proszę o złożenie oferty do dnia 11.02.2015 r. do godziny 10:00. Oferty będą rozpatrywane jutro w godzinach 10:00- 13:00 .

Jasełka w grupie V

jaselka1jaselka2

W poniedziałkowe popołudnie przedszkolaki z grupy V wprowadziły rodziców i przybyłych gości, w magię Świąt Bożego Narodzenia, w czasie " Jasełek". Nauczycielki tradycyjnie, ale z nowym brzmieniem kolęd, przygotowały grupę sześciolatków do wystawienia przedstawienia Narodzenia Pana. Przybyli rodzice z wyczekiwaniem oglądali rolę mówioną przez swoją pociechę. Melodie znanych kolęd wyśpiewywanych przez dzieci po raz kolejny wprawiły wszystkich zebranych w ten piękny czas zadumy i refleksji, skłaniający do dzielenia się opłatkiem i życzeń bliźniemu wartości, które powinny nas prowadzić przez życie, cały rok. Po części artystycznej zasiedliśmy do namiastki stołu wigilijnego, przygotowanego przez nauczycielki wspólnie z rodzicami naszych dzieci. Rodzice stanęli na wysokości zadania, mamy przygotowały przepyszne pierogi, kapustę i oczywiście rybkę. Nie zabrakło czerwonego barszczu z uszkami. Kto był i kosztował na pewno nie żałował... Z podziękowaniami za pomoc dla wszystkich rodziców i ich bliskich życzenia świątecznej magii, pokoju i wzajemnej bliskości składają n-lki grupy V: Ewa Winconek, Bożena Kuchnio i Małgorzata Olszak.