Licznik odwiedzin

WYCIECZKA DO LUBLINA

Wpisany przez ELŻBIETA TOMASZEK

03

Zgodnie z wieloletnią tradycją na przełomie maja i czerwca organizujemy całodniowe wycieczki dla dzieci.

Więcej: WYCIECZKA DO LUBLINA

KOŁO TEATRALNE

Wpisany przez Małgorzata Olszak

06

We wtorek, 16 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie koła teatralnego „Plastusiowy teatrzyk działającego w naszej placówce kolejny już rok.

Więcej: KOŁO TEATRALNE

PRZEDSZKOLAKI NA BASENIE

Wpisany przez Anna Oździńska

12 i 15 czerwca dzieci z naszego przedszkola w radosnych nastrojach, autobusem jechały na basen. Dzięki współpracy i uprzejmości administratorów naszej pływalni, mieliśmy możliwość  bezpłatnego skorzystania z pobytu na basenie oraz atrakcyjnego spędzenia czasu i zabaw w wodzie.

Więcej: PRZEDSZKOLAKI NA BASENIE

PIKNIK RODZINNY

Wpisany przez Anna Oździńska

03

W poniedziałek 1 czerwca 2015 roku na placu Samorządowego Przedszkola nr 2 w Rykach odbył się "Piknik Rodzinny".

Więcej: PIKNIK RODZINNY

Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Wpisany przez Małgorzata Olszak

02

6-ego czerwca 2015roku w kinie Renesans w Rykach odbył się XXVIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej organizowany przez M.G.C.K. Jak co roku nasze przedszkole zaprezentowało się w występach solowych i zespołowych. Dzieci dzielnie wystąpiły na dużej scenie.

Więcej: Przegląd Piosenki Przedszkolnej