Licznik odwiedzin

Świąteczne" Mazury" w grupie V

sn-02

Święta, idą Święta....powiadają dzieci z grupy V

23 marca w godzinach popołudniowych dzieci z grupy sześciolatków zapowiedziały czas uroczystego przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy.

Więcej: Świąteczne" Mazury" w grupie V

Pierwszy Dzien Bezpiecznej Wiosny

Wpisany przez Anna Oździńska

bw-05

W ubiegły poniedziałek, 23 marca przedszkolaki z ryckiej „2” z wielką radością witały wiosnę. Na ten szczególny dzień każda grupa przygotowała krótki występ -piosenkę i wiosenny okrzyk, aby zachęcić Wiosnę do rychłego zagoszczenia wśród nas, wraz ze wszystkimi darami jakie ze sobą niesie -ciepłem, słońcem, zielenią.

Więcej: Pierwszy Dzien Bezpiecznej Wiosny

Lekcja Patriotyzmu

tn_p2251038

25-tego lutego w naszym przedszkolu odbyła się „ Lekcja Patriotyzmu”dla przedszkolaków poprowadzona przez Chór Dziecięcy GRH „ Żołnierze Września 1939 Garnizonu Dęblin”.

Więcej: Lekcja Patriotyzmu

WSPOMNIENIA Z BALU KARNAWAŁOWEGO

tn_p1300905

30 stycznia całe przedszkole w radosnym nastroju bawiło się na salach ze scenerią niczym z czarodziejskiego ogrodu.

Więcej: WSPOMNIENIA Z BALU KARNAWAŁOWEGO

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

tn_p1210830

W tygodniu poprzedzającym ferie zimowe (26-30.01.2015) w naszej placówce odbywały się uroczystości związane z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

Więcej: DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU