Pasowanie na przedszkolaka

Uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"

Dnia 1 grudnia w grupie 3 -latków odbyła się uroczystość "Pasowania na przedszkolaka". Podczas imprezy dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Na koniec złożyły "Przyrzeczenie", po którym pani dyrektor Anna Pośpiech dokonała uroczystego pasowania .Uroczystość przygotowana była w ścisłej współpracy z rodzicami,  za co serdecznie dziękujemy.

Nauczycielki z grupy I:

Joanna Gąska, Monika Kierzkowska, Anna Kryczka.